گزینه جایگزین Nexus Mutual، فعالیت های دیفای را در پولکادات ، Cosmos و بایننس اسمارت چین دنبال میکند!

zahra اردیبهشت 6, 1400 0 دیدگاه

پلت فرم مبتنی بر اتریوم برای پوشش خسارات ناشی از هک های دیفای و سایر اشتباهات، در حال گسترش به زنجیره های دیگر است.

Nexus Mutual ، یک جایگزین با پشتوانه اجتماعی برای بیمه سنتی که در آن استخری از بازده مالی که در یک بلاک چین قفل شده اند و هزینه مطالبات را پرداخت می کنند، در حال گسترش پوشش خود فراتر از اتریوم، مکان اصلی امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، میباشد.

روز دوشنبه اعلام شد که Nexus با تقاضای روزافزون دیفای با عنوان پوشش شبکه “Protocol Cover” روبه رو شده است ، این بدان معناست که سیستم متقابل غیر متمرکز، اکنون مشکلات دیگر شبکه های معروف قرارداد هوشمند مانند پولکادات(Polkadot) ، Cosmos و بایننس اسمارت چین (BSC) را پوشش می دهد.

این شرکت گفت که Nexus همچنین در حال گسترش رپرتوار خود از حوادث قابل بیمه فراتر از هک قرارداد هوشمند، شامل حمله به اوراکل، منابع اطلاعاتی حیاتی برای ایجاد قراردادها و همچنین مواردی از قبیل عدم موفقیت در حاکمیت میباشد.

همه آنچه گفته شد، توسعه Nexus، نشانه قابل توجهی از رشد دیفای، چه در اتریوم و چه در شبکه های رقابتی میباشد.

برنامه توسعه Nexus ، به اصطلاح ، بلاکچین-اگنوستیک است. اما پروژه های خاصی را لیست می کند. به عنوان مثال ، SushiSwap بر روی تعداد کمی بلاکچین اجرا می شود و همه این موارد، توسط دو طرف پوشش داده خواهند شد.

مدیرعامل Nexus ، هیو کارپ (Hugh Karp) در یک مصاحبه گفت: “ما پروتکل های خاصی را به محض ارائه، اضافه خواهیم کرد.” “برخی از آنها هم اکنون روی چندین زنجیره اجرا می شوند ، پس ما این کار را به گونه‌ای ارتقاء خواهیم داد که اگر پروژه ای در پولکادات، Cosmos و بایننس اسمارت چین در حال اجرا است، بتوانیم آن را پوشش دهیم.”

Nexus از چارچوب حقوقی انگلیس برای روابط متقابل اختیاری استفاده می کند ، که در آن اعضا هیچ تعهد قراردادی برای پرداخت مطالبات ندارند. در عوض ، استخری از دارندگان توکن NXM در دارایی‌های سهام بلاک چین اتریوم، در برابر احتمال ادعاهای بیمه ای قرار میدهند، و در صورت تایید یک ادعا، پاداش یا پرداخت دریافت می‌کنند.

کارپ گفت: “فضای دیفای بسیار گسترده شده و ریسک های جدیدی ایجاد می کند و ما این محصول را برای گسترش پوشش متناسب با همه افراد بروز رسانی کرده ایم.” “در مقایسه با صنعت بیمه عادی ، دیفای این حلقه ها و چرخه های بازخورد سریع را دارد. جایی که همه خیلی سریع از آزمایش ها می آموزند و سپس آنها را تنظیم می کنند. این فوق العاده قدرتمند است. “

رشد در Nexus، انفجار در فضای دیفای در طول 12 ماه گذشته را ردیابی کرده است. پوشش فعال ارائه شده دو طرفه، در حال حاضر در حدود 700 میلیون دلار است. در حالی که اندازه استخر سهام(که با قیمت NXM نوسان دارد) در حدود 1 میلیارد دلار است.

کارپ گفت:”من فکر می کنم بسیاری از سرمایه های سازمانی شروع به ورود به این فضا یا حداقل بررسی آن کرده اند. این (گزینه بیمه) یکی از آن جعبه های کلیدی است “،”ما علاقه شدیدی به جنبه ی دیگر امور پیدا می کنیم.”

منبع: coindesk

0/5 (0 Reviews)
دربارهzahra safdari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *