سایفر تریس زنجیره هوشمند بایننس را به مجموعه ابزار تحلیلی خود اضافه کرد

zahra خرداد 7, 1400 0 دیدگاه

ابزارهای اطلاعاتی توسعه یافته توسط سایفر تریس اکنون می توانند برای تشخیص فعالیت غیرقانونی در سراسر زنجیره هوشمند بایننس و بیش از 600 dapps مبتنی بر آن استفاده شوند.

 

شرکت اطلاعاتی سایفر تریس (CipherTrace) پشتیبانی از اسمارت چین بایننس (BSC) را به ابزار تحلیلی خود اضافه کرده است. این ویژگی یکپارچه سازی امکان شناسایی هرگونه فعالیت مشکوک درون زنجیره ای را فراهم می کند.

 

 شبکه اسمارت چین بایننس توسط صرافی به همین نام توسعه یافته و از آن جهت که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه های مختلفی را در بالای این شبکه ایجاد کنند ، شبیه اتریوم است. با این وجود بسیار متمرکزتر است. در زمان نگارش این مطلب ، بیش از 4000 نود اتریوم وجود دارد که تراکنش ها را در شبکه تأیید می کنند و در شبکه اسمارت چین بایننس فقط 21 نود وجود دارد.

 

مدیر عامل CipherTrace ، دیو ژوانز (Dave Jevans) ، در اطلاعیه ای که به اشتراک گذاشت توضیح داد: “یکی از مزایای سیستم اسناد داده ما این است که هنگامی که ابزار تحلیلی به بلاکچین اضافه می کنیم پشتیبانی از همه برنامه های ساخته شده در آن شبکه را نیز اضافه می کنیم.

 

این قابلیت جدید به ارائه دهندگان خدمات کریپتویی مانند صرافی ها ، بانک ها ، میزهای معاملاتی OTC ، کیف پول ها و سایر موسسات مالی اجازه می دهد تا معاملات مشکوک را در شبکه اسمارت چین بایننس شناسایی کنند و به جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی مانند کلاهبرداری کمک کنند.

 

محققان در CipherTrace اخیراً اظهار داشتند که رشد سریع صنعت رمزنگاری منجر به افزایش فعالیت غیرقانونی می شود.

 

ساموئل لیم (Samuel Lim)، مدیر ارشد بایننس ، افزود: “پیروی از مقررات جهانی ضد پولشویی از اهمیت بالاتری برخوردار است.” او امیدوار است که یکپارچه سازی اعتبار شبکه را نیز به همراه داشته باشد.

 

در همین حال ،صرافی باننس، در حال حاضر تحت تحقیقات وزارت دادگستری و خدمات درآمد داخلی ایالات متحده قرار ارد.

 

منبع: decrypt.co

0/5 (0 Reviews)
دربارهzahra safdari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *