جذب سرمایه 24.25 میلیون دلاری بالانسر و احتمال بازگشت هیاهو به بازار دیفای

zahra خرداد 7, 1400 0 دیدگاه

سرمایه گذاران با اعتقاد بیشتری پروتکل بالانسر را پشتیبانی می کنند. افزایش سرمایه توسط بلاک چین کپیتال، فینتک کلکتیو، لانگ‌هش ونچرز، فینبوشی کپیتال، کنتینیو کپیتال و کین وارویک، بنیانگذار پروتکل دیفای سنتتیکس انجام شد. این بودجه برای تقویت نقش بالانسر به عنوان یک تأمین کننده اصلی زیرساخت در بازار دیفای استفاده خواهد شد.

 

الکس لارسن ، سرمایه گذار با بلاکچین کپیتال ، گفت: “با اجازه دادن به انعطاف پذیرترین استخرهای نقدینگی در فضای AMM ، پروتکل بالانسر به طور منحصر به فرد به یک مولفه اصلی زیرساختی برای پروتکل ها و برنامه های مالی غیرمتمرکز تبدیل می شود.” او افزود:

 

“ما این جنبه از فناوری را در بالانسر به عنوان یک شاخص طولانی مدت قوی می بینیم ، زیرا پروتکل هایی که به طور گسترده ای در سیستم های سطح بالاتر جاسازی شده اند قادر به ایجاد اثرات قدرتمند شبکه و خطوط دفاعی هستند.”

 

بالانسر سابقه جذب بودجه از شرکت های پیشرو را دارد. نوامبر(آبان) گذشته ، Alameda Capital و Pantera Capital و در مارس(اسفند) سال جاری ، Arrows Capital و DeFiance Capital سرمایه 5 میلیون دلاری را برای این شرکت به دست آوردند.

 

 

 

پروتکل بالانسر قصد دارد به منبع اصلی نقدینگی در بازار دیفای تبدیل شود. این تیم تأکید زیادی بر پذیرش کریپتو در منطقه آسیا و اقیانوسیه کرده است ، که می تواند به عنوان کانون تولید محصولات مالی غیرمتمرکز ظاهر شود.

 

چندین سرمایه گذار برجسته از صنعت ارز دیجیتال 24.25 میلیون دلار از توکن های بالانسر را در یک اقدام هماهنگ خریداری کرده اند.

 

 

منبع:cointelegraph

0/5 (0 Reviews)
دربارهzahra safdari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *