تداوم ارسال XRP به Huobi توسط ریپل و جابجایی 102.5 میلیون ریپل توسط صرافی بزرگ ترکیه!

zahra اردیبهشت 7, 1400 0 دیدگاه

به نقل از توئیت منتشر شده از Whale Alert، در بیست ساعت گذشته ، معامله گر رمزارز ریپل (Ripple) ، صرافی بزرگ رمزارز ترکیه، BtcTurk و دو غول تجارت آسیایی، 102.5 میلیون ریپل، جابجا کردند.

 

ریپل همچنان محموله های کوچک از XRP، به بزرگترین صرافی چینی به نام Huobi، ارسال می کند.

 

ریپل به انتقال 102.5 میلیون XRP کمک می کند.

 

طبق گزارش ردیاب بلاکچین Whale Alert ، طی بیست ساعت گذشته ، چهار تراکنش بزرگ XRP انجام شده است.

 

ریپل دوباره مقدار 7،580،000 XRP را از کیف پول RL18-VN خود به بزرگترین صرافی رمزنگاری مستقر در چین (Huobi) ارسال کرده است. همان مقدار XRP توسط DLT، هفته گذشته برای چند روز متوالی به Huobi ارسال شد. Huobi همچنین 15 میلیون XRP را به Binance ، ارسال کرده است.

 

نهنگ 11 – تداوم ارسال XRP به Huobi توسط ریپل و جابجایی 102.5 میلیون ریپل توسط صرافی بزرگ ترکیه!

 

 

قدیمی ترین صرافی رمزارز ترکیه به نام BtcTurk مستقر در استانبول، که در سال 2013 (1392) تاسیس شد و دارای 3 میلیون کاربر ثبت شده در بیش از هفت کشور است ، دو انتقال XRP انجام داد. این صرافی 35.1 میلیون و 44.8 میلیون XRP را بین کیف پول های خود، ارسال کرد.

 

مبلغ کل XRP ارسالی 102 میلیون و 500 هزار سکه است که معادل 144،958،245 دلار میباشد.

 

مدیرعامل صرافی ترکیه با 2 میلیارد دلار ارزرمزنگاری شده فرار کرد!

 

همانطور که قبلاً توسط U.Today گزارش شده بود ، فاروک فاتيح اوزر (Faruk Fatih Ozer)، مدير عامل صرافی Thodex ، با 2 ميليارد دلار كه متعلق به كاربران صرافی میباشد، از كشور خارج شده است.

 

پلیس ترکیه شصت و دو نفر را در چندین شهر، در ارتباط با این پرونده بازداشت کرده است. با این حال ، فاروک فاتح اوزر ، در یک پیام عمومی گفت که پول سرقت‌شده را بازمیگرداند و با عواقب قانونی آنچه انجام داده، مواجه خواهد شد.

 

در همین حال ، ترکیه به کشورهایی پیوسته است که ارزهای رمزپایه را به عنوان وسیله پرداخت ممنوع کرده اند و کاربران فقط قادر به ترید و معامله گری ارزهای رمزنگاری شده می باشند.

 

منبع: u.today

0/5 (0 Reviews)
دربارهzahra safdari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *