آمادگی صرافی سهام اسپانیا، برای آزمایش سیستم تأمین مالی SME مبتنی بر بلاک چین!

zahra اردیبهشت 24, 1400 0 دیدگاه

صرافی سهام اسپانیا Bolsas y Mercados Españoles با اختصار BME، برای آزمایش زیرساخت های بلاکچین خود را برای تأمین مالی شرکت های کوچک و متوسط(SME) ​​پس از اجرای آزمایشی موفقیت آمیز در سال 2020 (1399-1398)، تعیین شده است.

 

طبق گفته Finextra در روز جمعه، این مجموعه آزمایشات بعدی BME شامل مشاغلی خواهد شد که بخشی از اکوسیستم مالی SME کشور هستند و تحت نظارت sandbox که توسط وزارت امور اقتصادی و تحول دیجیتال اسپانیا ایجاد شده است، می باشند.

 

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده است، این sandbox به عنوان گام مهمی در ارتقاء و توسعه fintech در اسپانیا، با تمرکز بر بهبود رقابت بیشتر، در حالی که موانع ورود به شرکت کنندگان را کاهش می‌دهد ، محسوب می شود.

 

مرحله آزمایشی که در بالا ذکر شد، در سال 2020(1399-1398) اتفاق افتاد، مشارکت شرکت های خدمات سرمایه گذاری و ارائه دهندگان اعتبار تجاری را به خود جلب کرد.

 

به عنوان بخشی از دور دوم آزمایش ها ، BME احتمالاً به دنبال بررسی مناسب بودن سیستم مبتنی بر اتریوم در افزایش سرمایه برای شرکت هایی با مسئولیت محدود خارج از مسیر تأمین مالی سنتی بانک است.

 

در واقع ، پلتفرم بلاکچین BME به منظور تسهیل تأمین مالی دارایی های دیجیتال SME می باشد که راه های تأمین مالی مانند اسکناس های قابل تبدیل و وام های مشارکتی را نشان می دهد.

 

این پروژه نشان دهنده گسترش بیشتر سیاست دیجیتال سازی BME در چند وقت اخیر است. در مارس 2019( اسفند 1397)، صرافی سهام اسپانیا آزمایش سیستم مبتنی بر بلاکچین خود را برای گواهینامه های الکترونیکی تعهدات وثیقه ای، به پایان رساند.

 

برای پروژه تأمین مالی SME ، پلتفرم بلاکچین همچنین یک کیف پول دیجیتال برای SME ها به منظور ذخیره دارایی های خود، هم ابزار سرمایه گذاری مالی و هم پول الکترونیکی، را شامل می شود.

 

chokepoints Trade finance، یکی دیگر از موارد استفاده تبلیغاتی برای بلاکچین است که راه حل های دفتر کل غیرمتمرکز راه اندازی می شود که به طور خودکار chokepoints را که بر تأمین مالی SME تاثیر دارد، از بین ببرد.

 

غیر از SME ها، بانک های بزرگ نیز به دنبال فناوری بلاکچین برای محدود کردن ریسک‌های مالی تجاری هستند.

 

منبع: cointelegraph

0/5 (0 Reviews)
دربارهzahra safdari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *